אודות החברה

חברת שטיבל קום הינה חברה לפיתוח אפליקציות אשר נוסדה בשנת 2004 ועוסקת בפיתוח פתרונות תוכנה לעסקים בסביבת אינטרנט, ובפיתוח אפליקציות רווחיות. הכל החל במהלך השירות הצבאי בממר"ם כעתודאים, אנו מנחם מזרחי ודן דושינסקי בוגרי תואר במחשבים, כאשר כל החברים קפצו מראיון לראיון בכל חברות ההייטק, ועסקו בהשוואות משכורות ותנאים, איזו חברה נותנת רכב טוב יותר? היכן מקבלים תלושים למסעדות נחשבות יותר? אבל אותנו זה לא עניין. ידענו שאנו רוצים לעשות משהו גדול ומעניין יותר - כמו חברה לפיתוח אפליקציות!

וכך, התחלנו לעסוק במיזם אינטרנט גדול, ותוך כדי הפעילות קיבלנו בקשות שונות לפיתוח תוכנות, אתרים, ופורטלים. גילינו שאנו אוהבים לתת שירות ולייצר פתרונות מיוחדים בהתאמה אישית היכן שלא קיימים מוצרי מדף רגילים, ומאז שנכנס האייפון לחיינו אנו עוסקים בפיתוח אפליקציות רווחיות ליזמים וסטארטאפים.

מאז הקמנו כבר למעלה ממאות פרוייקטים אינטרנטיים שונים לחברות הכי גדולות בישראל כמו HP, UPS, RADWIN, BAR ILAN, ועוד.

במהלך השנים ראינו הרבה יזמים גם המנוסים שביניהם באים עם רעיונות נפלאים שרוצים להיות הווייז הבא או יותר גדולים מפייסבוק, אך חסרים המון ידע והבנה מה נדרש להפוך את המיזם שלהם למצליח. וכאן אנו רותמים את הניסיון והידע הרב שצברנו עבורכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת שטיבל קום, צרו קשר ואנו מבטיחים שנעשה כל מאמץ לעזור לכם.
מפתחים עבורך

מפתחים עבורך

המומחיות הגדולה שלנו (לצד פיתוח, כמובן...) היא הקשבה. אנו יודעים שהמפתח להצלחת כל פרויקט היא פשוט - להבין מה הפתרון הדרוש לך בכדי שנוכל לאפיין ולפתח אותו בצורה המדויקת והאיכותית ביותר. היכולת לגשת גם לפרויקטים "קטנים" ולבצע אותם ברמה גבוהה היא אחד הנכסים החשובים ביותר ב"שטיבל.קום", ואנו גאים בלקוחות רבים שהתחילו את הדרך המשותפת שלנו בפרויקט קטן ונקודתי.
עד היום סיפקנו שירות למאות עסקים וארגונים בגדלים שונים, מכל הסקטורים במשק. בין לקוחותינו - חברות מובילות, גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות, מוסדות ועוד.
החזון שלנו

החזון שלנו

החזון שלנו הוא החזון שלך... לא משנה אם מדובר על פיתוח אפליקציות מתוחכמות, בפורטל ארגוני, בממשק בין מערכות או באתר תדמית קטן - אנו כאן כדי ליישם אותו. בדרך להגשמת החזון שלך אנו נעזרים בשפות התכנות ובסביבות הפיתוח העדכניות ביותר, וכמובן - לא מפסיקים ללמוד ולהתחדש.