אפליקציה לאתרים מותאמי מובייל

מחקרים מצביעים על כך שהישראלי הממוצע מבלה יותר משעתיים ביום בשימוש בטלפון הסלולרי. בעל עסק? כדאי שתעביר אותו ישירות לסמארטפון של הלקוחות שלך


אם חשבתם שאפליקציות שמורות אך ורק למותגים גדולים ולחברות ענק כמו בנק לאומי, בזק, שופרסל או זארה – טעיתם בגדול. יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים עוקבים אחר טרנד המובייל, מתוך הבנה שאנשים נוטשים את המחשבים לטובת הסמארטפון, ושאסטרטגיית מובייל אפקטיבית לשיווק ולטיפוח העסק צריכה לכלול קצת יותר מאתר מותאם.

למעשה, עסקים קטנים היום מתחילים להשקיע בפיתוח אפליקציות מובייל משלהם – מבתי קפה פינתיים עד מכוני יופי ביתיים. החברות והעסקים הללו נמצאים צעד אחד לפני כולם כשמדברים על לקיחת שיווק העסק לשלב הבא.
פיתוח אפליקציות מובייל מאפס עשויה להיות מורכבת, מתישה ויקרה. מכשירים שונים דורשים תשתיות שונות ושפות תכנות אחרות. לכן, אם אתם מעוניינים לפתח אפליקציה מאפס – תיאלצו פעמים רבות להיכנס לתהליך פיתוח, במסגרתו תצטרכו ללמוד על מכשירים שונים ולהכירם היטב, להשיג מפתחים אשר מתמחים במגוון פלטפורמות ולבזבז הרבה זמן וכסף. 

פתרון חדש ומהפכני עשוי לפתור את כל הבעיות הללו: אפליקציית מעטפת.
אפליקציה לאתרים מותאמי מובייל
אפליקציית המעטפת יודעת לשלוף את כל הנתונים מאתר שיש לו גרסת מובייל ולהציג אותם בתוך הסמארטפון, ללא תהליך ההקמה של אפליקציה רגילה, שכולל תכנות כל מסך בהתאמה מלאה. היתרון המשמעותי ביותר של אפליקציית המעטפת הוא קלות הפיתוח ומהירותו – כל התוכן הקיים באתר בגרסת המובייל, יוצג באפליקציה עצמה כפי שהוא, ובנוסף – ניתן להוסיף לאפליקציה כזו הודעות PUSH.

בשל הפיתוח הפשוט יחסית, עלות הקמתה של אפליקציית המעטפת נמוכה משמעותית מזו של הקמת אפליקציה רגילה. יחד עם זאת – רוב בתי העסק הקטנים אינם זקוקים לאפליקציה בהתאמה מלאה הכוללת תוכן שונה מזה שנמצא באתר האינטרנט שלהם, לכן הפתרון הזה מתאים פחות או יותר לכולם.
 


הלקוחות במרחק נגיעה


מחקרים מראים שהישראלי הממוצע מבלה יותר משעתיים ביום (!) בשימוש בטלפון הסלולרי. עצם קיומה של אפליקציה יותיר את העסק במודעות הלקוחות – במהלך דפדופם, גלילתם וחיפושיהם בסמארטפון שלהם. אפליקציות מאפשרות לכם ליצור ערוץ תקשורת ישיר עם לקוחות, במסגרתו תוכלו למסור להם מידע, לספר על מבצעים ולוודא שהעברתם את כל אלה לכמות הגדולה ביותר של אנשים. באמצעות התראות PUSH תוכלו להגיע לאינטראקציה קרובה וישירה יותר, ולהזכיר ללקוחות שלכם בקלות את המוצרים ואת השירותים שאתם מציעים, בכל זמן שתרצו.


אבל הסיבה החשובה ביותר שבגללה כדאי לכם להקים אפליקציית מעטפת עבור העסק שלכם, ובהקדם האפשרי, הוא יצירת אמון בקרב הלקוחות. עם כל הרעש השיווקי שמקיף אותנו – באנרים, שלטי חוצות, מודעות בעיתון, פליירים, קופונים, פרסומות בפייסבוק ושיווק באמצעות אימייל – לאט-לאט אנחנו מתחילים לאבד את ההשפעה על הלקוחות באמצעות שיווק מסורתי.

הגיע הזמן לחזור ולקיים חיבור אמיתי עם הלקוחות: פיתוח אפליקציות מובייל או לצורך העניין, אפליקציית מעטפת שהיא זולה יותר, היא הדרך המיטבית היום לשמור על חיבור קרוב עם לקוחותיך, כאשר הם נמצאים כל הזמן במרחק נגיעה.