אפליקציה לקידום העסק

אפליקציה לקידום העסק
אם אתם חושבים שבניית אפליקציה לקידום העסק שלכם שייך רק לחברות הגדולות בשוק, אתם טועים... פיתוח אפליקציות לעסקים הינו עניין נפוץ ומתאים לכל סדר גודל של עסק / חברה. 

בעלי עסקים רבים מבינים היום שהדרך להגדלת המכירות בעסק היא על ידי יצירת פלטפורמה ופריסה רחבה של כלי שיווק, ואין אפשרות להסתפק באתר תדמית בלבד, או דף עסקי בפייסבוק, פופולרי ככל שיהיה.

ישנן מספר סיבות לכך, שהמרכזית בהן היא:  הלקוחות חיים היום בעידן של שפע עצום, ויכולים לבחור מגוון ספקים טובים כמעט בכל תחום בתעשיה. הסיבה שיבחרו במוצרים של העסק שלך נעוצה בשאלה עד כמה אתה נתפס כמותג בעיני לקוחותייך.

כל עסק שמתנהג כמותג מוביל בתחומו יודע שהלקוח צריך לפגוש אותו בסיטואציות ובהזדמנויות שונות. ואחת הדרכים המשפיעות היא יצירת אפליקציה לעסקים. אתם שואלים למה? פיתוח אפליקציות לעסקים הינן כלי שעוזר למתג את העסק כחדשני ומוביל, מאפשר יצירת קשר קבוע ושוטף עם הלקוחות, והחשוב מכל - מייצר עבורכם את האפשרות לנוכחות רציפה ויום יומית אצל לקוחותיכם, על ידי שימוש בהודעות Push Notification, ובכך להציף לסמארטפון שלהם הודעות על מבצעים מיוחדים, דילים, מבצעי הרגע האחרון או כל אינפורמציה אחרת שחשוב לכם שידעו. 

כבר היום ניתן לראות עסקים קטנים, כמו בתי קפה ומסעדות, שלמדו למנף הנושא והם מקימים אפליקציות תדמיתיות ולוקחים את זה צעד אחד קדימה, ובכך שומרים על קשר רציף עם הלקוח באמצעות מועדון לקוחות, קופונים, תשלום באמצעות האפלקיציה, ועוד.
 

 3 סיבות למה אתם צריכים אפליקציה לעסקים למינוף העסק שלכם:

 
1. אפליקציה לקידום העסק מספקת נוכחות תמידית וקבועה אצל הלקוח
העובדה שלקוח שלכם התקין את האפליקציה על המכשיר שלו, כבר מגבירה את "הצריבה" של העסק שלך בראשו של הלקוח, היות וגם אם הוא לא פתח אפילו פעם אחת את האפליקציה, עצם העובדה שהוא רואה את האייקון מול העיניים, בזמן דפדוף בין כל האפליקציות על המכשיר, המוח קולט בתת מודע את הנוכחות של העסק שלך, וזה כמובן יגרום לזכור את העסק שלכם למשך זמן רב.


2. אפליקציה לקידום העסק כערוץ שיווק ישיר

אחד היתרונות הגדולים של יצירת אפליקציה לעסק שהיא מאפשרת ליצור ערוץ שיווק ישיר ללקוחותיכם, באמצעות שימוש בכלי Push Notifications ניתן לקיים אינטראקציה ישירה מול הלקוחות, הודעה על מכירת מבצעי חיסול, מידע כללי, עדכונים מהעסק.


3. אפליקציה לקידום העסק מספקת נאמנות ללקוחות

הדבר הכי חשוב בנושא של בניית אפליקציה לעסק הוא היכולת לגרום לנאמנות לקוחות גבוהה מאוד, כשאתם גולשים באינטרנט, מקבלים 700 הודעות ווטסאפ ביום, אין סוף פרסומות , שלטי חוצות, אימיילים, ועוד ועוד, יש המון "רעש" בכל מקום אליו אתם פונים.  במשך הזמן לקוחות פוטנציאליים מפתחים עיוורון לכל הפרסום סביבם. אפליקציה ממותגת לעסק מאפשרת לכם  ל"סנן" את כל הרעשים הללו, ולהציג תכנים או מוצרים שמענינים את הלקוחות,  ויעצימו את הקשר הישיר ביניכם, ובדרך יעלו גם את מכירות המוצרים שלכם במיוחד בתהלכים כגון פיתוח אפליקציות לאייפון או פיתוח אפליקציות לאנדרואיד