פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

אם חיפשתם מידע על בניית אפליקציות לאנדרואיד - אתם בהחלט במקום הנכון!


כשהתחילו לפתח אפליקציות בשנות 2007-2008 השליטה של אפל הייתה מוחלטת. היום - המגמה התהפכה. גוגל השתלטה על עולם האפליקציות, בעיקר בזכות מערכת ההפעלה Android.
בחנות של גוגל ניתן למצוא היום מיליוני אפליקציות, במגוון רחב מאוד של תחומים, ובכל יום מתווספות אליה עוד מאות אפליקציות חדשות.


בניית אפליקציה לאנדרואיד: פיתוח אפליקציה לאנדרואיד בצורה מקצועית!

הקלות שבה מאפשרת גוגל פיתוח אפליקציות לאנדרואיד והעלאה שלהם לחנות, גורמת למגמה הזו לגדול עוד ועוד, כאשר מצד שני לפיתוח אפליקציה לאנדרואיד מצליחה נדרשת מיומנות מקצועית גבוהה מאוד - בשטיבל קום זה בדיוק מה שאנחנו עושים עבור עסקים בכל גודל ולכל תחום.

 

יצירת נוכחות בשוק

כל בעל עסק מבין שיצירת הנוכחות של החברה בשוק הוא צורך עסקי הכרחי, ופיתוח אפליקציה הוא המענה המתאים. 


סוגי פיתוח

אנו בשטיבל קום מפתחים אפליקציות Native לאנדרואיד, ומלווים אתכם בכל תהליך הפיתוח החל מאפיון הצורך, UX, עיצוב, תכנות, ועד העלאה לחנות של גוגל.
אנו מציעים ליזמים שירות יעוץ ובחינת כדאיות יישומית לפני הפיתוח.
יש לכם רעיון לצורך פיתוח אפליקציות לאנדרואיד? בואו לפגישה בשטיבל קום פיתוח אפליקציות – אנו נשמח לייעץ לכם ולהציע את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.


פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

בימינו מכשירים חכמים כמו סמארטפונים, טאבלטים ושעונים חכמים הפכו למכשירים עם שימושים יום יומיים רבים. הסמארטפונים מסוגלים לבצע פעולות בסיסיות כמו ביצוע שיחות,
שליחת וקבלת הודעות ועוד. בשביל שהסמארטפון באמת יהיה חכם הוא צריך לעשות יותר מזה בעזרת אפליקציות. 
הקדמה הטכנולוגית שינתה את המציאות שלנו לטובה ועם זאת גרמה לנו להיות קשורים למכשירים החכמים. האדם הממוצע משתמש בסמארטפון שלו יותר מ-3 שעות ביום ויותר ממחצית הגלישה באינטרנט היא באמצעות הסמארטפונים. 
פיותוח אפליקציות נותן לכם לפתח דרכי הכנסה חדשות ולהגביר את מעורבות הלקוח עם החברה. הנוכחות שלכם בעולם הדיגיטלי עם אפליקציה מוצלחת היא הדרך להצלחה.
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא תהליך מורכב ביותר בגלל שהמערכת האקולוגית של אנדרואיד מורכבת מזאת של האייפון. הסיבה לכך היא  בגלל שהיא כוללת בתוכה חברות רבות המייצרות סמארטפונים שונים שפועלים עם מערכת הפעלה זאת בסמארטפונים שלהם. הסוגים השונים והיכולות השונות של המכשירים השונים הופכים את פיתוח האפליקציה לתהליך מסובך, ולכן צריך לשים לב לפרטים הקטנים ולהיות מודעים להם. 
 

תהליך פיתוח אפלקציות

תחילת תהליך פיתוח אפליקציה מוצלחת לאנדרואיד צריך להתחיל בהצבת יעדים ומטרות ובחירת אסטרטגיה נכונה. חשוב לדעת מה המטרה העיקרית של האפליקציה, איך היא נותנת מענה לקהל היעד שלה ועבור מי היא מיועדת. מומלץ לעשות בדיקת שוק ולבדוק אם יש אפליקציות אחרות שדומות לאפליקציה שאתם רוצים לפתח ואם כן, מה היתרונות והחסרונות שלה ואיך אפשר לשפר אותן.
חלק חשוב מאוד ובלתי נפרד מתהליך פיתוח אפלקציות לאנדרואיד הוא איפון ועיצוב. בשלב זה לוקחים בחשבון את חווית המשתמש שתהיה חיובית. חשוב שהאפליקציה תעבוד בצורה חלקה ללא בעיות ועם זאת האפליקציה צריכה להיראות טוב. 
לאחר שבחרתם אסטרטגיה נכונה ושלב האפיון והעיצוב מאחוריכם הגיע הזמן להתחיל לעבוד על פיתוח ובניית האפליקציה עצמה. שלב זה חשוב ביותר ומהווה חלק גדול מהתהליך שבסופו מקבלים את המוצר הסופי.
לאחר שפיתוח האפליקציה הסתיים צריך לעשות בדיקה יסודית של האפליקציה ולראות אם יש בעיות ואם כן, לטפל בהן. בדיקת האפליקציה חשובה ביותר כדי לבדוק שהיא יציבה ופעילה.