אתר לסוכני תיירות

תחום התיירות היה מאז ומתמיד תחום רווחי ורחב שכלל בתוכו תיירות פנים ותיירות חוץ ואפשר להרבה מאוד אנשים לצאת לחופשות המתאימות להם ולצבור חוויות. מאז כניסת עולם התיירות אל רשת האינטרנט, עולם זה השתכלל אף יותר והיום כל אחד יכול להזמין חופשה וטיסה בלחיצת כפתור. גם עבור סוכן התיירות העבודה הפכה למאתגרת יותר: כיום אתר אינטרנט שמיועד לסוכני תיירות הוא חובה, והוא יכול להגדיל את אחוזי המכירות ולהוזיל את עלויות החופשות.פיתוח מערכת הזמנות מהירה ומקצועית
מערכת ההזמנות היא אחד הדברים החשובים ביותר באתר לסוכני תיירות, מפני שהיא מאפשרת ללקוחות להזמין חופשות בעצמם. כמו כן, מערכת הזמנות מקצועית שעובדת כראוי יכולה לגרום לחבילות שסוכנות התיירות משווקת להגיע למגוון רחב של אנשים. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר בסוכני תיירות, שבאמצעות השירות של שטיבל קום יכולים להקים לעצמם אתר הזמנות גדול ובעל נוכחות משמעותית באינטרנט. למערכת הזמנות הדילים של שטיבל קום קיימים יתרונות רבים, החל מעבודה עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון ועד שכלול הדילים וחשיפתם לקהל יעד גדול יותר.
בניית אתר לסוכני תיירות במקצועיותחברת שטיבל קום יש ניסיון רב בהקמת אתרים בתחום התיירות כמו "דרך צדיקים" המשווקת דילים לציבור הכללי, נתיבים טורס, סופ"ש ועוד. בזכות הניסיון הרב של שטיבל קום עם חברות אלו פותחה מערכת ההזמנות שהיא, למעשה, איסוף ידע ושקלולו בכל הנוגע לשיווק חבילות ודילים בעולם התיירות באינטרנט. מדובר במערכת מקצועית שמאפשרת להזמין דילים בקלות וביעילות ותוך כדי התאמה אישית ידידותית לכל גולש.חשיפה לקהל יעד גדולחד הצעדים העסקיים החשובים ביותר לכל סוכן תיירות הוא לחשוף את הדילים שהוא מציע לקהל רחב יותר. מערכת הזמנות מהירה ומקצועית, כמו זו שפיתחה חברת שטיבל קום, יכולה להעניק את האפשרות הזו לסוכן התיירות ולהגדיל את קהל היעד באמצעות ממשק נוח וידידותי שמציג מידע אמיתי וחיוני לגולשים המחפשים דילים באינטרנט.