• עד כמה חשוב פיתוח אב טיפוס לאפליקציה?

  עד כמה חשוב פיתוח אב טיפוס לאפליקציה?

  פיתוח אפליקציה אב טיפוס הוא מעין שלב מקדים שמאפשר לכם לקבל תמונה מוחשית של התמונות שרצות בדמיונכם. לעתים, מגלים כי תמונה שרצה בראש (לצורך העניין – החזון שלכם), לא בדיוק מתיישבת או מתאימה למציאות המשתמשים. עם פיתוח אפליקציה שכזו, ניתן לקבל מושג אודות התוצר הסופי שתנגישו לקהל המשתמשים בישראל ובעולם.
  קרא עוד
 • כמה עולה פיתוח אפליקציה?

  כמה עולה פיתוח אפליקציה?

  מה התקציב הדרוש לפיתוח אפליקציה? איך לתכנן נכון את פרוייקט הפיתוח? מה הדגשים החשובים שצריך לשים לב אליהם?
  קרא עוד
 • היתרונות הברורים של הקמת פורטל ארגוני

  היתרונות הברורים של הקמת פורטל ארגוני

  ארגונים גדולים כוללים מאות ולפעמים אלפי עובדים שונים. בעוד ישנם ארגונים שעובדים בבניין משרדי אחד, ישנם גם לא מעט ארגונים המחולקים לשלוחות שונות ברחבי הארץ. מטבע הדברים, על צוות העובדים והצוות הניהולי לעבוד בשיתוף פעולה מלא בכדי לקדם את הארגון ומטרותיו.
  קרא עוד
 • פיתוח אפליקציה עם פרילנס או חברה?

  פיתוח אפליקציה עם פרילנס או חברה?

  כל יזם בתחילת דרכו מתלבט במי לבחור לשם פיתוח האפליקציה שלו, פרילנס או חברה? אנו עושים קצת סדר, ומעלים כמה נקודות חשובות לשים לב אליהם לפני קבלת החלטה.
  קרא עוד
 • איך בונים אפליקציה שתביא לכם תנועה?

  איך בונים אפליקציה שתביא לכם תנועה?

  גם אתם העסקתם את עצמכם זמן רב בגיבוש רעיון לאפליקציה. חנויות היישומים זוכות לביקורים של המוני משתמשים בכל יום, כאשר ישנן אפליקציות שזוכות בחיבת הקהל, בעוד ישנן כאלו שלא מצליחות לשרוד במבחן הזמן. מטרת העל שלכם ככל הנראה, היא לא רק להפוך את הרעיון שלכם לאפליקציה בחנות היישומים, אלא שתרצו לבנות אפליקציה שתיהנה מתנועה דינאמית, משתמשים חדשים שמורידים אותה ומשתמשים קיימים שממשיכים לעשות בה שימוש.
  קרא עוד
 • כל מה שצריך לדעת על בניית אפליקציות

  כל מה שצריך לדעת על בניית אפליקציות

  אם גם לכם יש רעיון או חזון באשר לאפליקציה הגדולה הבאה – דעו מהם השלבים העיקריים בדרך לבנייתה.
  קרא עוד
 • קידום אפליקציות כל הדרכים המומלצות

  קידום אפליקציות כל הדרכים המומלצות

  בין אם נרצה ובין אם לא, האפליקציות מהוות חלק בלתי נפרד מרשת האינטרנט כיום וקידום של אתר רספונסיבי בגוגל אינו תמיד מספיק. למשל, כאשר גולש מחפש מתכונים לחגים, יכול מאוד להיות שהוא יתחיל את החיפוש בחנות האפליקציות של גוגל (Google Apple) או זו של אפל (Appstore). מעבר לזאת, לאפליקציות יש יכולות בלעדיות כמו למשל גישה למצלמה או ל-GPS של המכשיר.
  קרא עוד
 • אפליקציה לקידום העסק

  אפליקציה לקידום העסק

  בעלי עסקים רבים מבינים היום שהדרך להגדלת המכירות בעסק היא על ידי יצירת פלטפורמה ופריסה רחבה של כלי שיווק, ואין אפשרות להסתפק באתר תדמית בלבד, או דף עסקי בפייסבוק, פופולרי ככל שיהיה.
  קרא עוד
 • אפליקציות לאייפון

  אפליקציות לאייפון

  מי מאיתנו אינו רוצה חשיפה למיליוני מכשירי אייפון? מאז יציאתו לאוויר העולם, אנשים התאהבו באייפון והוא הצליח ליצור קהילת משתמשים גדולה מאוד, שהמאחד ביניהם  הוא הסמטרפון של Apple. 
  קרא עוד
 • אפליקציות לאנדרואיד

  אפליקציות לאנדרואיד

  קרא עוד
 • פיתוח אפליקציות לילדים

  פיתוח אפליקציות לילדים

  עד לפני 10 שנים לערך, היה מאד לא נפוץ לראות ילדים בגילאי בית ספר יסודי מחזיקים במכשיר חכם השייך רק להם. כיום?
  קרא עוד
 • 5 סיבות למה העסק שלך צריך אפליקציה?

  5 סיבות למה העסק שלך צריך אפליקציה?

  יש הרבה בעלי עסקים שמשקיעים המון באתר האינטרנט שלהם, בגלל שהם מבינים את החשיבות של ההשקעה בתהליך מיתוג העסק, חדשנות, ועוד סיבות טובות. יחד עם זאת צריך לשים לב...
  קרא עוד