פורטל תוכן

אתרים רבים זקוקים כיום לפורטל תוכן מתפקד ופעיל גם כדי לקדם את האתרים שלהם וגם כדי לפרסם כמה שיותר מידע איכותי ללקוחות. עם זאת, הקמה של פורטל תוכן איננה הקמה של אתר רגיל, אלא הפקה מורכבת, מקיפה ויקרה שהרבה עסקים אינם יכולים לעמוד בה. למעשה, הקמה של פורטל תוכן דורשת השקעה משמעותית החל משלב התכנון, האפיון, העיצוב, התכנות בהתאמה אישית ועוד, וזאת עד לעליה לאוויר. על מנת לפתור את הסוגיה הזו החליטו בחברת שטיבל קום לחסוך לאתרים ולחברות רבות עבודה קשה וליצור פלטפורמה שמאפשרת להקים פורטל תוכן גדול במהירות מרבית.

פורטל תוכן בקלות ובמהירות
חברת שטיבל קום חרטה על דגלה את המחויבות ללקוחותיה באופן שמאפשר להם את כל מה שהאינטרנט יכול להציע, במקצועיות ובקלות. כל בעל עסק יודע שבניית אתר או פורטל יכולה להיות מתישה, בעיקר אם עובדים עם חברה בלתי מקצועית או עם חברה שמסבכת ומעכבת את העניינים – ולכן בשטיבל קום החליטו לקצר את התהליכים ולאפשר הקמה של פורטל תוכן בקלות.

מה תמצאו בפורטל?
רספונסיביות – פורטל תוכן רספונסיבי ומותאם לנייד הוא חשוב מאוד, מפני שחלק נכבד מהגולשים כיום עושים זאת דרך הטלפון החכם ולא דרך המחשב. 
נגישות – הנגשת פורטל התוכן לבעלי מוגבלויות היא אלמנט שחייב על פי חוק, מה גם שמדובר בהגדלת קהל היעד ובצירוף כלל האוכלוסייה ליהנות מהתוכן שאתם מציעים.
מדורי תוכן בעיצוב שונה – שטיבל קום מציעים לכם פורטל תוכן בעיצוב מקורי ומותאם אישית, המכיל אינדקסים, סקרים, שטחי פרסום באתר ועוד.  
מערכת ניהול מתקדמת מאוד עם הרשאות שונות לכתבים – בפורטל תוכן חשוב מאוד שתהיה מערכת ניהול מקצועית ומאובטחת שתאפשר למספר אנשים לעבוד בה בו זמנית. באופן זה הפורטל יעבוד טוב יותר ותהיה בו פעילות ענפה, במיוחד כאשר ניתן לעשות זאת מהטלפון הנייד.