פיתוח אפליקציות

יש לך רעיון לאפליקציה הגדולה הבאה? מתעניין בפיתוח אפליקציות? נשמח להפוך איתך את החלום - למציאות! פיתוח אפליקציות ברמת-על זה כאן! אנו מפתחים אפליקציות מתקדמות החל משלב בחינת הרעיון, אפיון הראשוני, עיצוב חוויית משתמש, פיתוח וכתיבת אפליקציה, בדיקות, והעלאה לאוויר. פיתוח אפליקציות עם שטיבל קום - צרו קשר עכשיו לפרטים נוספים!

רוצים ללמוד עוד על תהליך פיתוח אפליקציה?

חוצה פלטפורמות

הצוות שלנו מפתח אפליקציות ל-Android ול-iOS, ברמות מורכבות שונות: אפליקציות Native, אפליקציות Cross-Platforms, אפליקציות מונחות מיקום ועוד. הניסיון הרב באפיון, פיתוח אפליקציות ותחזוקתן למכשירים שונים מאפשר לנו להציע לכל צורך את הפתרון המדויק והנכון ביותר.
 

אפליקציה לכל צורך

פיתוח אפליקציות עם זיהוי מיקום? זיהוי פנים? אפליקציה חברתית? אפליקציה פיננסית מורכבת? נשמח להתמודד עם כל אתגר. מוזמן להתרשם מהאפליקציות שכבר פיתחנו - אולי אחת מהן או יותר כבר מותקנת על המכשיר האישי שלך...

 
תמיכה וגרסאות

השקת האפליקציה לא חייבת להיות "התחנה האחרונה". צוות הפיתוח שלנו יוכל להמשיך לספק עבורך תמיכה טכנית, לפתח שדרוגים ולהוציא לשוק גרסאות מעודכנות של האפליקציה בהתאם לצורך.


ללא התחייבויות

בסיום כל פיתוח אפליקציה כל קוד המקור נמסר לידך, ובבעלותך המלאה, הינך יכול להמשיך פיתוחים באופן עצמאי ללא כל מחויבות אלינו, אנו כמובן מניחים שאתה תרצה להמשיך לבצע איתנו פתוחים נוספים כמו לקוחות אחרים שלנו הנמצאים איתנו כבר למעלה מ 10 שנים.


רוצים ללמוד עוד על תהליך פיתוח אפליקציה?