פיתוח אפליקציות לעסקים וחברות

יש לך אפיון? מוקאפים? פיתוח אפליקציות ברמה גבוהה זה כאן! אנו מפתחים אפליקציות מתקדמות החל משלב הגדרת הדרישות, אפיון אפליקציה, עיצוב חוויית משתמש ובניית UI/UX, פיתוח וכתיבת אפליקציה, בדיקות QA, והעלאה לחנויות האפליקציות. פיתוח אפליקציות עם שטיבל.קום

חוצה פלטפורמות

הצוות שלנו מפתח אפליקציות ל-Android ול-iOS, ברמות מורכבות שונות: אפליקציות Native, אפליקציות Cross-Platforms, אפליקציות מונחות מיקום ועוד. הניסיון הרב באפיון, פיתוח אפליקציות ותחזוקתן למכשירים שונים מאפשר לנו להציע לכל צורך את הפתרון המדויק והנכון ביותר.
 

אפליקציה לכל צורך

פיתוח אפליקציות עם זיהוי מיקום? זיהוי פנים? אפליקציה חברתית? אפליקציה פיננסית מורכבת? נשמח להתמודד עם כל אתגר. מוזמן להתרשם מהאפליקציות שכבר פיתחנו - אולי אחת מהן או יותר כבר מותקנת על המכשיר האישי שלך...

 
תמיכה וגרסאות

השקת האפליקציה לא חייבת להיות "התחנה האחרונה". צוות הפיתוח שלנו יוכל להמשיך לספק עבורך תמיכה טכנית, לפתח שדרוגים ולהוציא לשוק גרסאות מעודכנות של האפליקציה בהתאם לצורך.


ללא התחייבויות

בסיום כל פיתוח אפליקציה כל קוד המקור נמסר לידך, ובבעלותך המלאה, הינך יכול להמשיך פיתוחים באופן עצמאי ללא כל מחויבות אלינו, אנו כמובן מניחים שאתה תרצה להמשיך לבצע איתנו פתוחים נוספים כמו לקוחות אחרים שלנו הנמצאים איתנו כבר למעלה מ 10 שנים.

 

שאלות נפוצות  - פיתוח אפליקציות


מנהל שיווק, יזם, רוצה אפליקציה להתגאות בה?

יש לנו את הידע והכלים ליצור לחברה שלכם אפליקציה כזו, אנחנו מבצעים עבור חברות גדולות פיתוח אפליקציות, עם חיבור לתוכנות ERP לסוגיהם, אשראי, ממשקים צד ג', ועוד.
 

מנמ"ר, יש לך אפליקציה מקרטעת?

גם אם יש לכם אפליקציה קיימת, אבל אתם רוצים לשדרג אותה, או שהצוות שלכם עמוס, יש לנו צוות מומחים שידע לעשות זאת עבורכם.
 

למה לבחור בשטיבל טכנולוגיות לפיתוח אפליקציות?

כי אנחנו החברה מספר 1 והוותיקה ביותר בשוק פיתוח אפליקציות בישראל, ומרגע כניסת האייפון בשנת 2007 לשוק אנחנו כבר שם. בנוסף, צוות חזק בוגרי ממר"ם, עם ניסיון גדול מאוד במגוון טכנולוגיות עבורך.
 

כמה עולה פיתוח אפליקציה?

זה כמו לשאול כמה עולה בית? שאלה שאנו פוגשים כל יום, יש הרבה מרכיבים המשפיעים על המחיר לפיתוח אפליקציה, אבל באופן כללי אפליקציה יכולה להתחיל מ 50,000 ש"ח, הגבול העליון תלוי בגודל צוות הפיתוח שצריך להקצות לפרויקט.
 

יש לי אפיון / מוקאפים של האפליקציה, אתם יכולים לעזור לי?

מצויין, זה אומר שאתה נמצא כבר עמוק בתהליך, ואפשר להניע את תהליך הפיתוח מהר מאוד, צור איתנו קשר ונקבע פגישה.


דפים נוספים באתר: חברה לפיתוח אפליקציות | אפליקציות PWA | פיתוח אפליקציות לאייפון | פיתוח אפליקציות לאנדרואיד