פיתוח אפליקציות

יש לך רעיון לאפליקציה הגדולה הבאה? נשמח להפוך איתך את החלום - למציאות! פיתוח אפליקציות ברמת-על זה כאן! אנו מפתחים אפליקציות מתקדמות החל משלב בחינת הרעיון, אפיון הראשוני, עיצוב חוויית משתמש, פיתוח, בדיקות, והעלאה לאוויר.
חוצה פלטפורמות
הצוות שלנו מפתח אפליקציות ל-Android ול-iOS, ברמות מורכבות שונות: אפליקציות Native, אפליקציות Cross-Platforms, אפליקציות מונחות מיקום ועוד. הניסיון הרב באפיון, פיתוח אפליקציות ותחזוקתן למכשירים שונים מאפשר לנו להציע לכל צורך את הפתרון המדויק והנכון ביותר.
 
אפליקציה לכל צורך
פיתוח אפליקציות לחנויות מקוונות E-Commerce? אפליקציה חברתית? אפליקציה פיננסית מורכבת? נשמח להתמודד עם כל אתגר. מוזמן להתרשם מהאפליקציות שכבר פיתחנו - אולי אחת מהן או יותר כבר מותקנת על המכשיר האישי שלך...
 
תמיכה וגרסאות
השקת האפליקציה לא חייבת להיות "התחנה האחרונה". צוות הפיתוח שלנו יוכל להמשיך לספק עבורך תמיכה טכנית, לפתח שדרוגים ולהוציא לשוק גרסאות מעודכנות של האפליקציה בהתאם לצורך.

ללא התחייבויות
בסיום כל פיתוח אפליקציה כל קוד המקור נמסר לידך, ובבעלותך המלאה, הינך יכול להמשיך פיתוחים באופן עצמאי ללא כל מחויבות אלינו, אנו כמובן מניחים שאתה תרצה להמשיך לבצע איתנו פתוחים נוספים כמו לקוחות אחרים שלנו הנמצאים איתנו כבר למעלה מ 10 שנים.